Genel Mobil Uygulamalar Online Araçlar

Sosyal Ağlardaki Kişisel Bilgileriniz Ne Kadar Güvende

Eğitimcilerin en önemli görevlerinden bir tanesi de öğrencileri interneti ve sosyal ağları kullanırken kişisel bilgilerini nasıl koruyacakları noktasında onlara yardımcı olmaktır. Bugün sizlere bütün sosyal ağlarınızı tek bir platform üzerinden kontrol ederek gerekli ayarlamaları yapabileceğiniz bir servisten bahsetmek istiyorum. 

app-permissions

My Permissions kişilerin sosyal ağ profillerindeki kişisel bilgilerine kimlerin erişimi oluğunu ve istediğiniz uygulamaların erişimlerini kısıtlamanıza imkan sağlayan bir web servisidir.

www.mypermission.org adresine kayıt yaptırarak servisi kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer android kullanıcısı iseniz MP Android uygulamasını indirmeniz gerekiyor. IOS kullanıcısı iseniz ve mobilde benzer denetimleri yapmak istiyorsanız MP IOS uygulasını indirmelisiniz.

2013-01-28 10.23.51    2013-01-28 10.24.02   2013-01-28 10.23.59       

 

@arifkazanci

Arif Kazancı

Bilgisayar ve Robotik Öğretmeniyim. 2006 yılından beri Amerika’da yaşıyorum. Eğitim teknolojileri ile öğrenme kültürünün değişebileceğine inananlardanım. Teknoloji çağında bizlerle buluşan sonsuz fırsatların öğretmenlerimizin farkındalığı ve sınıf ortamına taşımaları ile ancak bir anlam ifade edeceğini düşünüyorum. Merak etme, öğrenme ve paylaşmayı felsefe edinmiş bir eğitimciyim.