Etkinlikler

Eğitim Teknolojileri Zirvesi 2017

Bu yıl 4.sü düzenlenecek eğitim teknolojileri zirvesi yine birbirinden farklı konuşmacılar ve firmalar ile katılımcılara güzel bir deneyim sunmayı hedefliyor. İstanbul’da Radisson Blu Hotel’de 4 Mart 2017 tarihinde gerçekleşecek etkinlik ücretli olup, biletler Biletix üzerinden satın alınabiliyor.

Program ile ilgili ayrıntılara aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz.

http://www.egitimteknolojilerizirvesi.com/

Değerli Katılımcılar,
4 Mart 2017 tarihinde 4.sü düzenlenecek olan Eğitim Teknolojileri Zirvesi, alanında uzman yerli ve yabancı konuşmacıları bir araya getirerek çeşitli panel ve çalıştaylara ev sahipliği yapacaktır.

Bu zirvenin hedefi, katılımcıları yeni eğitim yaklaşımları ve teknolojik yeniliklerden haberdar ederek onların bu alanlarda çeşitli uygulamalar deneyimlemelerini sağlamaktır. Her yıl olduğu gibi bu yıl da eğitim, iş ve medya dünyasını bir araya getirmesi bakımından Türkiye’de alanında ilk ve tek olan zirve, katılımcıların üretkenliklerinin arttırılması ve yaratıcılıklarının gelişmesi için onlara ilham kaynağı olmayı amaçlamaktadır.

Sizleri, güzel sürprizlerle dolu eğitimin geleceğine yön verenlerin zirvesi olan Eğitim Teknolojileri Zirvesi’ne davet ediyorum.

Unutmayalım ki; “Sihirli olan teknoloji değil, eğitimcilerdir”.

Saygılarımla,
PhDc Işıl Boy Ergül | Eğitim Teknolojileri Zirvesi Koordinatörü

Takip Et