ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ

Yüksek Öğretimde Teknoloji Kullanımına Etkileyici Bir Örnek

Yüksek öğretim derslerinde kollektif bir blog oluşturma fikrinin harika sonuçlar ortaya çıkarması üzerine, öğrencilerimle birlikte inşa ettiğimiz güzel bir uygulamayı paylaşmak istiyorum.
İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Programı Pub315 dersi için hazırlanan blogu kurma amacım, yeni nesil iletişim teknolojileri ve imkanlarıyla öğrencilerimin fikir ve düşüncelerini buluşturmak ve bunların yazıya dönüşmüş halini herkesin okuyabileceği şekilde paylaşmak…

blog2

Bu blogda yer alan tüm içerikler #Pub315 dersi öğrencilerine aittir. Yazılan tüm içerikler “kolektif” bir blog çalışması için hazırlanmaktadır. Blog içerisinde derste işlediğimiz konular, güncel iletişim konuları ve iletişim teknolojileri hakkındaki öğrencilerin görüşleri yer almaktadır. Ayrıca Pub315 dersine ait güncel gelişmeler ve duyurular da bu sayfadan paylaşılmaktadır.

2013-2014 Akademik takvimi içerisinde 14 hafta boyunca öğrencilerin dijital dünya, iletişim ve sosyal medya hakkında tüm görüşlerine bu sayfadan ulaşabilecek. Sayfanın sağ tarafında yer alan öğrenci isimlerinden yazılarını okuyabilirsiniz. Yazıların tüm sorumluluğu öğrencilerin kendilerine aittir.

blog1

Derse katkıda bulunmak isteyen tüm iletişim sektörü profesyonelleri bizimle iletişime geçerek dersimize katkıda bulunabilirler. Pub315 dersine ait güncel TweetNotları okumak isterseniz Twitter Etiketimiz #Pub315‘tir.
Bu blogun oluşmasında katkıda bulunan tüm öğrencilerime teşekkürlerimle…

Blogumuzu Lütfen İnceleyin: http://pub315.com/