Class Dojo ile Eğlenceli Sınıf Yönetimi

Class Dojo Yazılımı, öğrencilerinizin başarı durumlarını, ödev performanslarını, sınıf içindeki etkinlik derecelerini, oluşturduğu eğlenceli sanal karakterlerle takip etmenizi sağlıyor. Öğrencilerin sosyal ve duygusal durumlarına hitap eden uygulama ile, klasik “artı ve eksi” listeleri çöpe gitmiş oluyor. Bunlara ek olarak veli iletişimi ve öğrencilere geri bildirim açısından mükemmel bir raporlama sistemi bulunduruyor.


http://www.classdojo.com/

VİDEO:


“Class Dojo ile Eğlenceli Sınıf Yönetimi” üzerine 19 yorum

    1. Merhaba,
     Siteye girdiğinizde otomatik olarak Türkçe olması gerekiyor sayfanın. Eğer olmuyorsa, giriş yaptıktan sonra sağ üstten hesap ayarları (Account Settings) kısmından değiştirebilirsiniz.

 1. Tebrik ederim.Gerçekten çok gerekli ve faydalı bir site.Emeğinize teşekkürler.Umarım daha çok kişiye ulaşır ve herkes bu faydalı siteden istifade edebilir.

  1. Aslında çok uzun zaman önce bu sitenin Türkçeye çevirisini EğitimTrend.Com ekibi olarak yaptık. Fakat, teknik bazı sorunlardan dolayı hala aktif edemedi ClassDojo ekibi Türkçe dil seçeneğini. Biz üzerimize düşeni yaptık, top ClassDojo’da 🙂

 2. Türkçe (Beta) olarak sunmaya çalıştım. Geri dönüş yapabilirseniz düzenlemeyi yapar daha anlaşılır bir site olur diye umuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lütfen Yorumu Göndermeden Önce Aşağıdaki Soruyu Cevaplayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.