Mobil Uygulamalar Online Araçlar

Dakikalar İçinde Etkileyici ve Özelleştirilmiş Grafikler Oluşturun

Canva’nın ücretsiz ve çevrimiçi grafik araçlarını kullanarak verilerinizi görsel anlamda çekici grafikler halinde sunun.

Tablo ve grafikler; farklı numaraları karşılaştırırken, belirli bir zaman dilimi içindeki değişimleri izlerken, bir ya da daha fazla veri grubu arasındaki ilişkileri gösterirken veya bir kuruluşun yapısını resimlerle anlatırken verilerinizi görsel ve kolayca anlaşılabilen bir hale getirmenin harika bir yoludur.  

Canva sayesinde bir grafik tasarımcıyla çalışmak zorunda kalmadan profesyonel kalitede grafikler tasarlayabilirsiniz. Canva sizin yerinize tüm işleri yapar: Etiket ve değerlerinizi yazmanız ya da bunları bir belgeden kopyalayıp yapıştırmanız yeterlidir. Sonrasında arkanıza yaslanıp Canva’nın özel bir tablo veya grafik oluşturmasını izleyebilirsiniz. Venn Şemaları, Organizasyon Şemaları ve Zihin Haritaları gibi yapısal grafikler için sunduğumuz hazır şablonları, Canva’nın güçlü ancak kullanımı kolay tasarım araçlarını kullanarak dilediğiniz kadar özelleştirebilir ve düzenleyebilirsiniz. 

Canva’daki her belgeye sonradan kolayca yeni tablo veya grafiğinizi ekleyebilirsiniz. Sosyal medya gönderilerinizi, blog grafiklerinizi ve infografiklerinizi tablo ve grafiklerle donatarak görsel içerik oyununda bir adım öne geçin. Grafikleri sunumlarınıza ekleyerek hedef kitlenizin ilgisini koruyun ya da dergi, broşür, rapor, teklif, öz geçmiş vb. okurlarınızın bilgileri daha kolay anlamasına yardımcı olun.

Başlamak için aşağıdaki linke tıklayın ve Canva’nın tasarımı nasıl olağanüstü kolay hale getirebileceğini öğrenin.

https://www.canva.com/tr_tr/sema/