Online Araçlar

ThingLink ile İnteraktif, Zengin Görseller Hazırlayın

thinglink-logo-w6utfg

Her fotoğraf ve resmin mutlaka bir hikayesi vardır. ThingLink, size bu hikayeyi oluşturmak için fırsat veriyor. Zengin görseller keşfetmenize ve oluşturmanıza yarayan bu çok faydalı web sitesi interaktif resimler oluşturarak görseller üzerinde etiketleme yapmayı sağlıyor.

ThingLink ile görsellerinize ekleyeceğiniz yazı, video, ses doyası, müzik, resim vb. ile görsellerinizi zengin içerikler haline dönüştürüp daha ilgi çekici ve interaktif hale getirebilirsiniz.  ThingLink sadece bundan ibaret değil. Aynı zamanda hazırladığınız interaktif görselleri arkadaşlarınızla sosyal medya üzerinde paylaşabildiğiniz gibi, Edmodo, web sitesi veya bloglarınıza da embed kodu ile hazırladığınız veya ThingLink üzerinde barındırılan interaktif görsellerden ekleyebilirsiniz. Görseller üzerinde yorumlar yapmaya da imkan veren ThingLink, eğitim açısında da gerçekten çok faydalı bir site olarak kullanılabilir.

ThingLink’in marifetleri sadece bunlardan ibaret değil. PollDaddy, üzerinden hazırladığınız anket ve quizleri de ThingLink üzerinden görselinizin üzerine ekleyebilir, görseliniz üzerinden mini quizler bile hazırlayabilirsiniz.

Aşağıdaki örnekleri inleyerek, ThingLink hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

ThingLink sitesindeki arama butonunu üzerinde arama yaparak çok ilgi çekici şekilde hazırlanmış fotoğraf ve resimlere de ulaşabilirsiniz.

Aşağıda, bizim hazırlamış olduğumuz örneği de inceleyebilirsiniz.

Takip Et