Eğitim Materyalleri EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ

Microsoft Imagine Academy Müfredatları İçin Fırsat!

Dijital okuryazarlık, iş dünyasında yaygın olarak kullanılan Microsoft Office 365 verimlilik uygulamalarında ustalık gibi teknolojik beceriler geliştiren, bilişim teknolojileri ve bulut platformu çözümleri yönetimi, yazılım mühendisliği ve veri bilimi gibi daha teknik alanlarda uzmanlık kazandıran, tüm eğitim programlarında kullanıma hazır yapılandırılmış müfredatları ile Microsoft Imagine Academy (MSIA), öğrencileri ve öğretmenleri yarının iş dünyasına hazırlıyor.

Bugün çeşitli mecralarda yayımlanan iş ilanlarının arasında yaklaşık 2,500+ pozisyonun Microsoft teknolojileri kullanma becerisi /sertifikası gerektirdiği görülüyor. Öğrenciler ve öğretmenler, giderek küreselleşen bir ekonomide işverenlerin aradığı ve evrensel geçerliliği olan sertifikasyonlarla dijital okuryazarlık, dijital verimlilik araçlarına hakimiyet, programlama ve veri analizi becerilerini tasdik ederek, 21. yüzyılın rekabetçi iş dünyasında istihdam imkanlarını genişletiyor.

MSIA, öğrencileri iş ortamına hazırlayan öğretmenlerin mesleki gelişimi için mükemmel bir platform sunuyor. Dünyada 170+ ülkede 160,000 Microsoft Imagine Academy kullanan eğitim kurumu bulunuyor.

MSIA ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki kaynakları incelebilirsiniz:

  1. Microsoft Imagine Academy Tanıtım Sayfası
  2. Microsoft Imagine Academy Tanıtım Videosu
  3. Sertifikasyonların Değeri

MSIA müfredat ve sertifikasyonları ile ilgili avantajlı fırsatlar hakkında bilgi almak için Microsoft Türkiye Ofisi Eğitim Ekibi’nden İş Ortağı Yöneticisi Ezgi Ergören ezgi.ergoren@microsoft.com ve Eğitim Programları Yöneticisi Eyyüphan Keskin’e ekeskin@microsoft.com ulaşabilirsiniz.  Microsoft Ireland Operations Limited tarafından sunulan avantajlı fırsatlar yalnızca 27 Haziran 2018’e kadar geçerli olacak.