Etkinlikler

Eğitimin Geleceğine Yön Verenlerin Zirvesi

2014 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde ilki düzenlenen ve sıradışı konseptiyle zihinlerde yer etmeyi başaran Eğitim Teknolojileri Zirvesi, bu yıl da Bahçeşehir Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşiyor. Eğitimcilerin büyük ilgi gösterdiği zirve, konusundaki uzman eğitimcileri, eğitim kurumlarını, eğitim teknologlarını, medya mensuplarını, teknoloji sağlayıcılarını, velileri ve öğrencileri bir araya getirerek, tecrübelerin paylaşılmasını, yeni fikirler/sonuçlar elde edilmesini ve güncel gelişmelerin takibini sağlayan interaktif bir platform olma misyonunu taşıyor.

14 Mart 2015’te Bahçeşehir Üniversitesi’nin Beşiktaş kampüsünde gerçekleşecek zirve, Geleceğe Yön Verenler temasıyla eğitimin bugününü ve geleceğini takip eden eğitim kurumlarını, iş dünyasını, medyayı, öğrencileri ve velileri bir araya getirmeyi hedefliyor.
Zirve koordinatörü Işıl Boy, geçen yıl A. Einstein hologramı ile katılımcılara heyecan verici bir deneyim yaşattıklarını ve aynı heyecanlı anları bu yıl da A. Graham Bell hologramı ve birbirinden değerli konuşmacıları bir araya getirerek yaşatmayı hedeflediklerini belirtiyor.
Eğitim Teknolojileri Zirvesi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve kayıt olmak için aşağıdaki linki tıklayınız:
http://www.egitimteknolojilerizirvesi.com/

Mehmet Ali Doğan